KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077606
nr 1407 7606
Johnny Oppenheimer
(1923-2005), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 45x32cm, yttermått inklusive ram: 57x44cm
Johnny Oppenheimer, svensk bildkonstnär född i Berlin 1923, död 2005.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:45:35
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Johnny Oppenheimer
Läs mer om Johnny Oppenheimer